FAQ

faq-iconPoznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące bram szybkobieżnych.

Co się stanie, jeśli wjadę wózkiem widłowym w bramę i płat zostanie wyrwany z prowadnic bocznych?
Co zrobić w przypadku oblodzenia bramy w mroźni?
Co się stanie, gdy brama będzie się zamykać w trakcie trwania przejścia?
Po dłuższej eksploatacji na elementach bramy zebrały się zanieczyszczenia, osadził się kurz i zabrudzenia. Czy można przywrócić bramie dawny wygląd?
Centra logistyczne charakteryzuje wysokie natężenie ruchu spowodowane ciągłym obiegiem towarów i osób. Tradycyjne bramy segmentowe czy rolowane (roletowe) nie są wstanie pracować dostatecznie szybko, powodując znaczne utrudnienia w ciągu logistycznym. Jak temu zapobiec?
Która forma obsługi bramy jest najwygodniejsza?
Pomieszczenia sklepowe zawierają niewielką ilość miejsca na reklamę własnej marki. Czy można wykorzystać bramę jako nośnik dla reklamy?
Co się stanie, gdy zabraknie zasilania, a zajdzie potrzeba opuszczenia pomieszczenia?
Niektóre działy przemysłu wymagają większego dostępu światła dziennego do pomieszczeń. Wpływa to korzystanie na atmosferę pracy oraz zwiększa wydajność pracowników. Czy brama szybkobieżna może posiadać przeszklenia?
Prowadzę działalność medyczną, zajmujemy się produkcją środków farmaceutycznych i nasze pomieszczenia pracy muszą spełniać bardzo rygorystyczne wymogi. Czy oferujecie bramy odpowiednie do pomieszczeń czystych?
Bramy przemysłowe zwykle wykorzystywane są z różnym natężeniem, co można powiedzieć o trwałości bram szybkobieżnych, które pracują pod jeszcze większym naciskiem?